DJ Sancho


Každá jedna akcia je pre mňa dôležitá, tak isto ako pre Vás a pristupujem k nej osobitne a profesionálne. Slovo DJ neznamená pre mňa len samotné púšťania hudby ale aj vystihnutie tej správnej atmosféry s pocitom najlepšej zábavy.


Môj hudobný archív sa dokáže prispôsobiť každej jednej požiadavke. Obsahuje hudbu od 50., 60., 70., 80., 90.rokov až po súčasnosť. Či už slovenskú, českú alebo zahraničnú produkciu v štýle oldies, funky, disco, pop, rock, r´n´b , tak aj ľudovú. Dávam si záležať na výbere skladieb, aby som čo najsprávnejšie vystihol zábavu a atmosféru daného večera. Samozrejmosťou pre mňa je hrať vám skladby na želanie počas celého večera.

Zoznámte saSom DJ, ktorý posobí ná scéne od roku 2000, keď som začínal ako partydj. Svadbám a iným súkromným akciám sa venujem od roku 2003.

Moj repertoár obsahuje hudbu každého žánru. Taktiež sa počas zábavy nebránim vybehnúť medzi ľudí a poriadne ľudí dostať do varu. Do každého hrania dávam maximum, čo znamená poriadnú žúúúúúrku. Svoje hranie obohacujem aj moderovaním. Každý tanečník je pre mňa doležitý, takže skladba na želanie je samozrejmosťou.