Narodeninová oslava
4 apríla, 2018
 
Svadba

Svadba

Samotná svadba je vzácny príbeh, ktorého sme súčasťou.
A preto tak isto ako pre vás, je dôležitý aj pre mňa. Príprava na svadbu prebieha už na prvom stretnutí, kde si vypočujem vašu predstavu a ja vám predostriem kompletný priebeh svadby. Vzájomným zosúladením vytvoríme váš vysnívaný deň, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Ďalším bodom je nasvietenie sály tak, aby som čo najlepšie vystihli atmosféru v harmónii s vašou výzdobou.

Aj obyčajný priestor viem premeniť na rozprávkovú krajinu. Nasvietenie priestoru netreba zanedbať, pretože tam strávite jeden z najkrajších dní vášho života.

Tanečný parket je centrum vašej zábavy a preto ho čo najlepšie zosúladím s nasvietenou sálou. Od samotného príchodu na svadobnú hostinu sa zhostím mikrofónu. Preberám funkciu moderátora a starejšieho. Tradíciami, hrami, súťažami vám sprestrím zábavu aby aj vaše bránice dostali zabrať .

V prípade potreby vám ozvučím komplet celý obrad, ktorý je tiež veľmi dôležitý a preto vám rád poradím aj s výberom skladieb pri tomto momente. Už pri samotnom príchode svadobčania pocítia príjemnú atmosféru tohto významného dňa.

Máte otázku? Napíšte nám!     

    Kto som

    Špecializujem sa na DJ-ing, moderovanie, ozvučenie, osvetlenie, svadieb a iných podujatí po celom Slovensku. Nie je žiadnym tajomstvom, že svadobný deň patrí medzi najdôležitejšie príležitosti, ktoré môže pár zažiť v ich živote. Každá jedna akcia je pre mňa doležitá, tak isto ako pre Vás a pristupujem k nej osobitne a profesionálne.

    Naše služby